اخبار شرکت
1397/11/8 دوشنبه
حضوری متفاوت از شرکت خدمات انفورماتیک در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت

شرکت خدمات انفورماتیک در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت علاوه بر حضور مهندس سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت به عنوان سخنران کلیدی، با دو رونمايي محصول، پنج میزگرد تخصصي، شش ارائه مقاله و نيز ميزباني استارتاپ هاي فينتک مجزا از غرفه اصلي شرکت، حضوري متفاوت را طی دو روز 9 و 10 بهمن ماه درسالن همایش‌های برج میلاد به تصویر خواهد کشید.
به گزارش روابط عمومی، در روز نخست همايش، ابتدا مهندس نجفی مدیرعامل شرکت، به عنوان سخنران کلیدی ساعت 12 تا 12.30 در سالن اصلی با موضوع «فناوری بلاک چین و تاثیر آن در مدلهای کسب و کار در صنعت بانکی» به ایراد سخن خواهد پرداخت.
همچنين نماينده شرکت خدمات انفورماتيک در روز نخست در میزگرد «چرا انقلاب؟ چرا بلاک چین؟» از ساعت 14.30 تا 16 حضور خواهد يافت.
در روز اول همايش دکتر "فرهاد فائز" معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمات انفورماتيک در میزگرد «نواندیشان فناوری‌های مالی، چالش ها و فرصت ها» به عنوان رییس جلسه ساعت 16.30 تا 18و همچنين بعنوان عضوي از ميزگرد «بانکداری؛ آیا دیجیتال؟» در روز دوم ساعت 16 تا 17.30 سالن اصلي شرکت خواهد کرد.
روز دوم همايش از ساعت 11 تا 12.30 دکتر "مهران محرمیان" معاون شبکه شرکت خدمات انفورماتیک در میزگرد «پرونده ای برای بانکداری باز» حضور خواهد يافت.
در طي دو روز برگزاري، در طبقه دوم نمايشگاه جنبي همايش، شرکت خدمات انفورماتيک ميزبان نواندیشان فناوری های مالی با حضور 20 ایده پرداز و استارتاپ فينتک است. همچنين دو محصول کلیدی برنا (پلتفرم بلاک چيني باز، مشترک و قابل توسعه براي بانکها و فينتکها) همچنین شاهين (سکوي بانکداری باز) گوشه‌ای از توانمندیهای شرکت خدمات انفورماتیک است که در این همایش در معرض نگاه متخصصان شبکه بانکی کشور قرار می گیرد.

 .


نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد